Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

Školení v praxi č. 4 - pracovní kemp

Školení v praxi č. 4 - pracovní kemp

Předváděcí den aneb praxe je víc než teorie :)

Pro velký zájem jsme letos přidali jeden den školení navíc !!

Kdy? Středa 8.9.2021 + Čtvrtek 9.9.2021 od 8.30 hod. do  … zodpovězení a předvedení všech vašich otázek.

Kde? Novostavba RD Bohumíně

Co tam budeme dělat?

*  ukážeme si pokládku elektrického podlahového topení  - topné kabely a topné fólie (ukážeme si správnost instalace, nejčastější chyby při instalacích, finty a fígle).

*  ukázka lokalizace poruchy/přerušeného elektrického obvodu (změříme si odpor a izolační stav topného kabelu předem připraveném a zakrytém v anhydritovém litém potěru, po změření si topný kabel záměrně poškodíme, překryjeme ať nevidíme místo vniku vrtáku a budeme lokalizovat, následně topný kabel opravíme a opět změříme).

* ukázka nejběžnějších a stále častějších problémů u topných fólií - probíjení, vyhazování proudových cháničů, ukážeme si jak se topné fólie napojují na konektory, jak se dodatečně uzemňují pomocí kovové mřížky, zemnícího vodiče a butylové pásky, předvedeme si odolnost takového spoje ve vlhku a budeme měřit ( uhlíkové / infra / samoregulační topné folie ).

* ukážeme si, jak se uhlíkové fólie chovají, když "povolí" kontakt v napojovacím konektoru a jak se chovají při špatném uzemnění. Vyhledáme jejich poruchu a rozebereme si stále se opakující příčiny, které u zákazníků nastávají po letech provozování těchto fólií.

* předeveme nejčastější řešení oprav pomocí oddělovacích traf, se kterým jsme se u zákazníků, kterým probíjejí topné fólie vlivem kapacitního přenosu setkali. Ukážeme si na kolik je toto řešení efektivní.

*  vysvětlíme si správnost nastavení termostatů, zejména pak čidel, podíváme se na čínské termostaty, které jsme zakoupili pro testovací účely na čínském serveru Ali expres za 250-300,-Kč, které někteří konkurenční dodavatelé prodávají na našem trhu jako prémiové za tisíce. Díky již přivedeného připojení k internetu v domě si ukážeme, jak se jednotlivé termostaty párují k síti, jak fungují jejich icloudy, jak vypadají jejich mobilní aplikace (iOS/android), podíváme se na jejich ovládání.  Porovnávat budeme termostaty: OJ Microline MWD5, Devireg, Fenix TFT2, Displej 7, Heatflow NTC a 3 "no name dodávané na české trh zejména k topným fóliím".

*  předvedeme vám přístroje, které naším odběratelům nabízíme i k zapůjčení: termokameru Flir E8, reflektometr ISKRA, vysokofrekvenční lokátor, vysokonápeťový propalovací zdroj HS.

*  vyhodnotíme své dosavadní zkušenosti, budeme diskutovat.

* partneři, kteří mají specifické požadavky a témata, prosíme o jejich upřesnění na e-mail: dockal@dasix.cz do 31.8.2021, tak ať se můžeme připravit a zahrnout je do našeho programu.

Akce je pro u nás registrované aktivní odběratele, kteří u nás za období 2020/2021 nakoupili min. za 50.000,-Kč bez DPH a je zcela zdarma.

Občerstevní je zajištěno. Každý účastník si odnese nejen krásný pocit z příjemně straveného dne a ze získání cenných informací, ale i praktický dárek (bezkontaktní tester napětí / infra teploměr) :)

Přihláste se na e-mailu: technik@dasix.cz, nejpozději do úterý 31.8.2021 (volný už je jen čtvrteční termín 9.9.2021), akce je omezena na max. 20 osob (z jedné firmy max. 2 osoby) + 3 školitelé.