Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

O nás

Kabelové topné systémy

Nabízíme kompletní sortiment pro:

  • elektrické podlahové vytápění
  • ochranu okapů před zamrzáním
  • ochranu potrubí před zamrzáním
  • ochranu před sněhem a náledím

Sídlo společnosti DASIX na ul. Kranichova 2062/11 ve Slezské Ostravě slouží zároveň jako vzorový dům pro všechny výše uvedené aplikace. Na místě jsou k vidění: instalace protizámrazové ochrany střešních žlabů a svodů (jedná strana objektu pomocí odporových topných kabelů, druhá strana objektu pomocí samoregulačních topných kabelů), protizámrazová ochrana venkovního chodníku (topná rohož HMO uložena v pískovém lóži pod zámkovou dlažbou). Vytápění našeho vzorového domu je pro porovnání zajištěno třemi způsoby a to: elektrické podlahové vytápění (topné kabely/rohože a fólie) + plynové vytápění (kotel+radiátory) a krbovou vložkou. Na podlahové vytápění a protizámrazové ochrany jsou v domě instalovány podružné rozvaděče s měřiči spotřeby el.energie pro dokonalé porovnávání nákladovosti....

Sídlo firmy

Poradenská činnost firmy ukazuje zákazníkům možnosti použití topných kabelů, topných rohoží a topných fólií a vybírá pro ně technicky a cenově nejvhodnější řešení. Na přání zákazníků nabízíme odbornou montáž a servis všech výše uvedených kabelových topných systémů.

Dodali jsme elektrické podlahové topení pro více než 900 RD různých typů (dřevěné, cihlové, sendvičové), různých velikostí (přízemní, patrové), u kterých sledujeme spotřebu el.energie. Naše případové studie obsahují: technické a cenové řešení, fotodokumentaci, měřící listy, výchozí el.revizi, faktury za odběr el.energie. "Případová studie pro RD o ploše cca 130m2"

Jednotlivé reference neleznete v sekci: FOTOGALERIE - PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Na elektrické podlahové vytápění poskytujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU !