Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

O nás

Sídlo společnosti DASIX na ul. Kranichova 2062/11 ve Slezské Ostravě slouží zároveň jako vzorový dům pro všechny výše uvedené aplikace.

Na místě jsou k vidění: instalace protizámrazové ochrany střešních žlabů a svodů (jedná strana objektu pomocí odporových topných kabelů, druhá strana objektu pomocí samoregulačních topných kabelů), protizámrazová ochrana venkovního chodníku (topná rohož HMO uložena v pískovém lóži pod zámkovou dlažbou). Vytápění našeho domu je pro porovnání zajištěno třemi způsoby a to: elektrické podlahové vytápění (topné kabely/rohože a fólie) + plynové vytápění (kotel+radiátory) a krbovou vložkou s rozvodem vzduchu do 2.NP. Všechny termostaty máme plně funkční, k odzkoušení a porovnání.

Na podlahové vytápění, ochranu střešních žlabů a svodů i na ochranu venkovní zámkové dlažby před sněhem a náledím, jsou v domě instalovány podružné rozvaděče s měřiči spotřeby elektrické energie pro dokonalé porovnávání nákladovosti.

Poradenská činnost firmy ukazuje zákazníkům možnosti použití topných kabelů, topných rohoží a topných fólií a vybírá pro ně technicky a cenově nejvhodnější řešení. Za 22 let naši činnosti jsme dodali elektrické podlahové topení pro více než 5.000 RD různých typů (dřevěné, cihlové, montované), různých velikostí (přízemní, patrové) v různých lokalitách (města, hory), u kterých sledujeme spotřebu el.energie. Naše případové studie obsahují: technické a cenové řešení, fotodokumentaci, měřící protokoly, dimenzování jednotlivých topných okruhů, výchozí el.revizi, faktury za odběr el.energie.

Jednotlivé reference naleznete v sekci:

FOTOGALERIE - PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ

Na elektrické podlahové vytápění poskytujeme DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU.

DASIX sídlo firmy. Vše co nabízíme, taky používáme !!