Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

Recenze

Recenze

Adam P. RD Petřvald u Karviné     napsal 24. 1. 2020

Můžu potvrdit zdejší recenze. Firma je spolehlivá, práce provedeny dle dohody v perfektní kvalitě bez jediného zádrhelu. Co bych vyzdvihl nejvíc je jednání po ukončení zakázky. Tady je velký rozdíl než u jiných, kteří se starají a snaží jen když jim jde o zakázku a potom, když už nic nekápne, tak se jich člověk nedovolá. Děkuji firmě DASIX a budu vás dále doporučovat.


Pavel L. napsal 30.11 2019

Rád bych poděkoval pracovníkům firmy DASIX za profesionální přístup! Rozhodoval jsem se mezi třemi nabídkami a jsem neskutečně rád, že jsem si vybral firmu DASIX. Kolega, který má topení od konkurence nevěřil svým očím, když jsme porovnávali. Od prvního kontaktu na firmě společnosti, kdy mi bylo vše pečlivě a trpělivě vysvětlené (mohl jsem si v klidu vyzkoušet různé typy termostatů, p. Daniel mi na prodejně mj. předvedl ve svém telefonu vzdálenou aplikaci), tak samotná montáž, která proběhla ve smluvném čase a přesně podle domluvy (oba dva technici velmi profesionální), tak konečná předávka, kde jsem dostal jak v papírové podobě, tak elektronicky na flashce veškerou dokumentaci, která mi vyrazila dech (precizně zpracované technické zprávy, protokoly o měření, fotodokumentace uložení kabelů a čidel, revize, manuál pro topení atd atd). Při stavbě domů jsem se s tak poctivým zpracováním nesetkal. Ještě jednou děkuji pánové a budu vás všude doporučovat !


Ladislav B.     napsal 8. 9. 2017

Maximàlní spokojenost !
Děkuji za váš přístup k zákazníkovi.Vaše profesionalita, trpělivost a péče o zákazníka je bezkonkurenční. Velmi rád vas budu doporučovat !


Pavel M.     napsal 3. 3. 2017

Tak špičkový přîstup,jsem už dlouho nezažil.Doporučuji.


Hudáčkovi     RD Fulnek     napsal 28. 5. 2015


Profesionální přístup na jedničku !
Naprostá spokojenost od prvotního kontaktu až po předání podlahového topení ! Rád vás budu doporučovat. :-). A.Hudáček, Fulnek


Obermajerovi,     RD Petřvald     napsal 10. 11. 2014
Musíme ještě jednou poděkovat za velice profesionální přístup. Budeme vás všude doporučovat :-)