Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

RD Ostrava-Třebovice + provozní náklady za 15 let !

RD Ostrava-Třebovice + provozní náklady za 15 let !

Jaroslav L.     RD Ostrava-Třebovice     napsal 23. 10. 2014
Před lety jsme začali uvažovat o možnosti stavby rodinného domu, a tak jako všichni i my jsme řešili systém vytápění. Možností bylo několik, kotel na tuhá palivy ,plynový kotel, elektrokotel a pro nás laiky nejdražší systém vytápění elektřinou. Každý si v prvé řadě vybaví topné panely zavěšené na zdi. Ale nabídl se nám zcela náhodou Váš systém vytápění podlahy( shodou okolností kolega z práce měl čerstvě dostavěný dům a při jedné z návštěv měl v provozu podlahové topení od Vaší firmy a bylo rozhodnuto).
Komfort teplé podlahy a hlavě bez radiátorů a kotle se nám s ženou ihned zalíbila.
Kontaktovali jsme Vás během tvorby projektu a na doporučení jsme rozdělili dům do sedmi topných zón, kde každá zóna je samostatně řízená regulátorem.
Je pravdou, že jsme se učili topit asi dvě sezóny, a jenom díky Vašemu vstřícnému přístupu, ochotě a odborné pomoci se nám podařilo vyřešit problémy , které jsme naší neodborností a nezkušeností s tímto systémem měli. Dnes můžu říct, že vybrat si podlahové topení od Vaší firmy byla nejlepší investice....
Všem škarohlídům , kteří si neuměli představit výši faktur za protopenou elektřinu(která je všude prezentována jako nejdražší )spadla čelist při předložení vyúčtování .
Podlahová plocha vytápěná je 130m2.
Bydlíme v Ostravě-Třebovicích

RD Ostrava-Třebovice, vytápěná plocha: 130m2, tepelná ztráta domu: 9 kW, instalovaný výkon: 11,5 kW,rok instalace: 2008