Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

RD Havířov

RD Havířov

Mario M.     RD Havířov napsal 23. 10. 2014


Reference
Po dlouhých úvahách o způsobu vytápění novostavby RD ( plyn, tepelné čerpadlo, kotel na peletky atd.), jsem se až na základě doporučení bratra, který má zkušenosti ze stavebního oboru, začal blíže a podrobněji zajímat o možnost vytápění domu el. en. Tuto variantu, jsem vlastně vůbec nebral v potaz, vzhledem k zakořeněným doměnkám o vysokých nákladech na vytápění.
Navštívil jsem firmu Dasix - Kabelové topné systémy, kde mě podrobně a odborně seznámili s veškerými náležitostmi ohledně instalace, ovládání a hlavně nákladů, což byla priorita z hlediska počáteční investice, ale i dlouhodobého horizontu nákladů na provoz a údržbu, které rozhodly ve prospěch el. en.
Rychlost, profesionalita a spokojenost od prvního kontaktu s fa.Dasix, až po předání díla - zakázky na vytápění novostavby RD 5+1 + 2 koupelny s WC el. en., v kombinaci podlahového vytápění v přízemí a přímotopů v patře.
Veškeré náklady na provoz celého RD ( topení, ohřev vody, vaření atd., vše je na el. en) obývaného 2 dospělými a 1 dítětem, se pohybují kolem 25 tis.Kč/rok, což s velmi nízkou počáteční investicí (ve srovnání s ostatními variantami) a nulovými náklady na údržbu, dělá vytápění el. en. jasným vítězem.
Rád bych také zdůraznil, jednoduchost ovládání a nastavení teploty v každé místnosti samostatně, čistotu provozu - odpadá zásobování dřevem, uhlím, plynem atd. + s tím spojené revize kotlů, komínů, přípojek atd.
Po třech letech provozu podlahového a přímotopného vytápěním el. en. mohu vzhledem ke 100% spokojenosti tuto variantu jen doporučit a vyvrátit fámy a pochybnosti o vysokých nákladach za el. en. !

RD Havířov