Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

Školení v praxi č. 2 - pracovní kemp

Školení v praxi č. 2 - pracovní kemp

Předváděcí den aneb praxe je víc než teorie :)

Kdy? Pátek 29.11.2019 od 9.00 hod. do  … zodpovězení a předvedení všech vašich otázek

Kde? Novostavba RD v Ostravě-Bartovicích

Co tam budeme dělat?

*  ukážeme si pokládku elektrického podlahového topení  - topné kabely a topné fólie (ukážeme si správnost instalace, nejčastější chyby při instalacích, finty a fígle)

*  ukázka lokalizace poruchy/přerušeného elektrického obvodu (změříme si odpor a izolační stav topného kabelu zakrytého v anhydritovém litém potěru, poté topný kabel záměrně poškodíme, překryjeme kobercem ať nevidíme místo vniku vrtáku a budeme lokalizovat, následně topný kabel opravíme a opět změříme)

* ukázka nejběžnějších a stále častějších problémů u topných fólií - probíjení, vyhazování proudových cháničů, ukážeme si jak se topné fólie napojují, jak se dodatečně uzemňují pomocí kovové mřížky, zemnícího vodiče a butylové pásky, předvedeme si odolnost takového spoje ve vlhku a budeme měřit (infra fólie a samoregulační topné folie ).

*  vysvětlíme si správnost nastavení termostatů, zejména pak čidel, podíváme se na čínské termostaty, které jsme zakoupili pro testovací účely na čínském serveru Ali expres za 250-300,-Kč, které někteří konkurenční dodavatelé prodávají na našem trhu jako prémiové za tisíce. Díky již přivedeného připojení k internetu v domě si ukážeme, jak se jednotlivé termostaty párují k síti, jak fungují jejich icloudy, jak vypadají jejich mobilní aplikace (iOS/android), podíváme se na jejich intuitivní ovládání nebo naopak. Třešničkou pak bude ukázka zahřívání termostatů při spínané zátěži 1.600W.

* předvedeme vám naše přístroje, které našim odběratelům nabízíme i k zapůjčení: termokameru Flir E8, reflektometr ISKRA, vysokofrekvenční lokátor, vysokonápeťový propalovací zdroj HS

*  vyhodnotíme své dosavadní zkušenosti, budeme diskutovat

Akce je pro u nás registrované aktivní odběratele, kteří u nás v letošním roce nakoupili min. za 50.000,-Kč a je zcela zdarma.

Každý účastník si z akce odnese nejen cenné informace, ale i předčasný vánoční dárek: nejlepší dotykový Wifi termostat na trhu OJ Microline MWD5wifi.

Přihláste se nejpozději do úterý 26.11.2019, akce je omezena na max. 20 osob.