Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

Ochrana venkovní plochy před sněhem a náledím

Ochrana venkovní plochy před sněhem a náledím

Kvalitní údržba venkovních ploch, která zabezpečí sjízdnost a schůdnost povrchů za každého počasí musí fungovat 24 hodin denně. Přívaly sněhu je nutné stejně jako namrzající déšť řešit ihned. Systém je možné použít prakticky pro všechny typy venkovních stavebních detailů a povrchů. Automatická ochrana snadno vyřeší problém šikmých vjezdů do garáží, chodníků, schodů, vratových pojezdů, zápraží, teras či lávek pro chodce. Systém funguje bez lidského faktoru zcela automaticky.

Posypové materiály, zejména sůl, přestávají při nízkých teplotách fungovat, navíc významně poškozují řadu v současnosti používaných venkovních dlažeb. Pro zabezpečení schůdnosti a sjízdnosti stačí zabezpečit úzké pruhy, odpovídající potřebám jednoho chodce nebo kolejím od vozidla na šikmém sjezdu do podzemní garáže.  Funkční automatická údržba venkovních ploch je ovládaná termostatem pro minimalizaci spotřeby energie a ekonomický provoz.

Termostat  kombinuje informace o teplotě povrchu a vzniku vlhkosti na čidle umístěném v kritických místech. Topný prvek uložený pod libovolným povrchem ve venkovním prostředí reaguje prakticky ihned. Sníh a led tak začíná tát ještě před tím, než je obvykle nutné začít s mechanickou údržbou. Proto systém zvládá i dlouhotrvající sněžení a udržovaná plocha je bez sněhu a náledí. Pokládka topné rohože je možná přímo do podsypového materiálu, pouze čidlo je nutné zabetonovat.

ochrana venkovní plochy