Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

Proč mít naše elektrické podlahové topení?

Proč mít naše elektrické podlahové topení?

Pořád přemýšlíte čím topit?
Co třeba elektrické podlahové topení?
V současné době máme k dipozici Případové studie u cca 50-ti RD u kterých pečlivě sledujeme spotřebu el.energie. Jedná se o různé typy domů (cihlové/dřevěné), různých velikostí (přízemní / patrové), v různých lokalitách (města/hory), s různou tepelnou ztrátou (PENB A - PENB C). Tyto studie obsahují: Technické a cenové řešení před realizací, fotodokumentaci průběhu montáže, výsledky měření po montáži, výchozí el.revizi, faktury za dodávku elektrické energie za 5 let provozu.
Pro představu: přízemní RD o podlahové ploše 120m2, PENB B 120 kWh/m2/rok, lokalita: Ostravsko, regulace: v každé místnosti (programovatelný termostat OCD4-1999 prostor+podlaha): Roční náklady na vytápění: cca 10.tis. Kč (sazba D45/D57). Celkové náklady na provoz domu (topení+ohřev vody+vaření+ostatní chod domácnosti+stálý plat za jistič) cca 25-30.tis. Kč,což znamená měsíční platbu za dodávku elektrické energie 2.500,-Kč. Vezmeme-li v úvahu, že při pořizovací ceně cca 90.tis. Kč včetně DPH (dodávka a montáž elektrického podlahového topení včetně kvalitní dotykové regulace v každé místnosti s doživotní zárukou) již nemáte žádné další budoucí náklady (žádné revize, kontroly, opravy), pak není lepší volba:).

Proč si vybrat nás?

+ dodali jsme podlahové topení pro více než 2.000 objektů, 19 let nepřetržité činnosti

+ naše montáž není jen "nějaká pokládka" kabelů, v ceně naši dodávky je kompletní dokumentace: dimenzování jednotlivých topných okruhů, měčící listy, schéma zapojení v rozvaděči, přípojné místa, měřící listy, podklad pro výchozí el.revizi, obsáhlá fotodokumentace instalace topných kabelů, provedení topné zkoušky-topné křivky, pokyny pro uživate a GARANCE technické podpory

+ všichni naši zákazníci mají i nadstandartní po prodejní péči jako např. měření termokamerou (jistě neocenitelné, když potřebujete dodatečně zasahovat do podlahy)

+ technická podpora a pomoc v případě jakéhokoliv problémů je pro naše zákazníky samozřejmostí

+ máme kamennou prodejnu, kde si můžete vaše budoucí topení vyzkoušet, můžete si porovnat různé typy termostatů

+ stejnou technickou podporu jako našim zákazníkům poskytujeme POUZE i zákazníkům naších partnerů a odběratelů (jejich zákazníci jsou i naši zákazníci)