Kabelové topné systémy: specialista na vytápění - (100% regulace, 100% účinnost)

Školení v praxi č. 3 - pracovní kemp

Školení v praxi č. 3 - pracovní kemp

Předváděcí den aneb praxe je víc než teorie :)

Kdy? Pátek 11.9.2020 od 8.30 hod. do  … zodpovězení a předvedení všech vašich otázek.

Kde? Novostavba RD v Šenově u Ostravy

Co tam budeme dělat?

*  ukážeme si pokládku elektrického podlahového topení  - topné kabely a topné fólie (ukážeme si správnost instalace, nejčastější chyby při instalacích, finty a fígle).

*  ukázka lokalizace poruchy/přerušeného elektrického obvodu (změříme si odpor a izolační stav topného kabelu zakrytého v anhydritovém litém potěru, poté topný kabel záměrně poškodíme, překryjeme kobercem ať nevidíme místo vniku vrtáku a budeme lokalizovat, následně topný kabel opravíme a opět změříme).

* ukázka nejběžnějších a stále častějších problémů u topných fólií - probíjení, vyhazování proudových cháničů, ukážeme si jak se topné fólie napojují, jak se dodatečně uzemňují pomocí kovové mřížky, zemnícího vodiče a butylové pásky, předvedeme si odolnost takového spoje ve vlhku a budeme měřit (infra fólie a samoregulační topné folie ).

* předvedeme si správné rozmístění dilatací u betonových podlah a zásady při pokládce elektrického podlahového topení, porovnáme lité (anhydritové, cementové) podlahy, jejich výhody / nevýhody.

*  vysvětlíme si správnost nastavení termostatů, zejména pak čidel, podíváme se na čínské termostaty, které jsme zakoupili pro testovací účely na čínském serveru Ali expres za 250-300,-Kč, které někteří konkurenční dodavatelé prodávají na našem trhu jako prémiové za tisíce. Díky již přivedeného připojení k internetu v domě si ukážeme, jak se jednotlivé termostaty párují k síti, jak fungují jejich icloudy, jak vypadají jejich mobilní aplikace (iOS/android), podíváme se na jejich intuitivní ovládání nebo naopak.  Porovnávat budeme termostaty: OJ Microline MWD5, Devireg smart, Fenix TFT2, Displej 7, Heatflow NTC a 3 "no name".

* předvedeme vám přístroje, které naším odběratelům nabízíme i k zapůjčení: termokameru Flir E8, reflektometr ISKRA, vysokofrekvenční lokátor, vysokonápeťový propalovací zdroj HS.

*  vyhodnotíme své dosavadní zkušenosti, budeme diskutovat.

Akce je pro u nás registrované aktivní odběratele, kteří u nás v letošním roce nakoupili min. za 50.000,-Kč bez DPH a je zcela zdarma.

Občerstevní je zajištěno. Každý účastník si odnese nejen cenné informace, ale i praktický dárek (bezkontaktní tester napětí).

Přihláste se na e-mailu: technik@dasix.cz, nejpozději do pátku 4.9.2020, akce je omezena na max. 20 osob (z jedné firmy max.2 osoby) + 4 školitelé.